Sinds 2014 bieden we de HEXACO PI-R aan via T-station en sindsdien staat deze in een toenemende belangstelling, mede onder invloed van de grote hoeveelheid onderzoek die de toegevoegde waarde ervan aantoont. Veelvuldig wordt de HEXACO PI-R door (overheids)organisaties en adviesbureaus ingezet in het kader van o.a. selectie, assessment, coaching en loopbaanontwikkeling.
De training biedt inzicht in de achtergrond en toegevoegde waarde van HEXACO, met speciale aandacht voor de dimensie Integriteit. Door praktijkoefeningen en casuïstiek leer je de vragenlijst deskundig te gebruiken.
De training is interessant voor:
- Assessmentpsychologen
- HR-professionals
- Coaches en loopbaanadviseurs
- Gebruikers van tests en vragenlijsten die up-to-date willen blijven
De training is geaccrediteerd voor de NIP-registers Arbeids & Organisatie en Arbeid & Gezondheid en levert 8 registratiepunten op.
Datum: Donderdag 6 maart 2025
Tijd: 12.30 - 15.30 uur
Locatie: Zijlweg 1, Haarlem
Kosten: € 245 (+ optioneel € 50 voor NIP-registratie A&O of A&G)
Aanmelden of meer informatie: HEXACO@vandermaesenkoch.nl / 023-5321335
>>> Meer informatie over HEXACO PI-R